פטל חדר ילדים במחשבה קדימה

חדר ילדים

חדרי ילדים זה לא משהו שאתם רוצים לזלזל בו, זהו למעשה המקום שבו הילד שלכם יבלה את מירב זמנו לאחר שיצא מחדר תינוקות. על מנת להוציא את המרב מתוך חדר הילדים שאתם עומדים לקנות לילדכם כדאי להעלות כמה נקודות שחשובות לכם. לדוגמא, כדאי מאד שתחשבו מה הייעוד העיקרי של החדר, האם הוא חדר לילד אחד? שניים? האם הילד כבר בבית ספר? באיזה כיתה הוא לומד? כל השאלות הללו הן שאלות שתיאלצו לענות עליהן על מנת לקנות חדר ילדים שיהיה מותאם יותר לילד שלכם.

חשוב מאד שתבינו שכדי לקבל חדר ילדים הכי טוב, כמו תמיד צריך להבין מה הלקוח רוצה. במקרה שלנו, הלקוח הוא הילד שלכם. חשוב מאד שגם אם אתם חושבים שאתם יודעים מה אתם רוצים ומה הכי טוב לילד שלכם וכמובן במידה והילד בוגר מספיק, שבו איתו, תסבירו לו שאתם הולכים לקנות חדר ילדים שיהיה שלו (ואולי של אחיו) ואתם רוצים שהוא יספר לכם מה הוא רוצה. כמובן שאין צורך להשתמש בכל הרעיונות הכי מופרעים של הילד במידה והוא רוצה לישון על קורי עכביש של ספיידרמן (ערסל) אבל כן תוכלו להשתמש ברעיון, אולי תעצבו את חדר הילדים כמשהו שמזכיר את גיבור הטלוויזיה שלו.

מעבר לזה, חשוב מאד לחשוב על פרקטיות. חדר ילדים הוא לא דבר זול, לכן קחו בחשבון שאתם לא תקנו אחד חדש בעוד שנה. הכוונה שלי היא שלא תעשו דברים שתתחרטו עליהם או שבעוד שנה כבר לא יתאימו לילד. לדוגמא, אם הילד עולה לגן חובה השנה, שנה הבאה הוא ילך לבית ספר, מומלץ שכבר תקנו שולחן שמתאים לעיצוב החדש. כמובן שאם הילד עולה בעוד שנה לבית ספר כדאי שבחדר גם יהיו מדפים לספרים בהתאם, כיסא נוח לשבת עליו ועוד. לכן, עדיף וכדאי להתאים חדר ילדים שהוא יהיה פקרטי ושימושי גם לעשר השנים הבאות.

בסופו של דבר מה שאני מנסה להמחיש זה שבמידה והחלטתם ללכת על הצעד החשוב הזה, תחשבו כמה צעדים קדימה, כך לא תפספסו שום דבר ותקבלו חדר ילדים מושלם.

 

פטל חדר ילדים במחשבה קדימה

מידע נוסף בנושא חדרי ילדים

צרו קשר

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם

כל הזכויות שמורות לפטל חדרי ילדים