עיצוב חדרי ילדים לפי התאמה

ההחלטה להוליד ילדים היא אחת ההחלטות הכי חשובות ומפחידות בחיינו. לאחר שהחלטנו להביא ילדים לעולם, עלינו לדאוג לכל המאווים והצרכים האישיים שלהם. חלק חשוב בחייו של כל ילד הוא הביטחון שהוא חש, ומה מעניק לילדים יותר ביטחון מאשר בית עם ארבע קירות? אבל בית זה לא רק ארבעת הקירות, זו גם הרגשה.

אם אנחנו רוצים לגרום לילדים שלנו להרגיש בטוחים לצמוח, לשחק, לשאול, לחקור, לצחוק וגם לפעמים להיות עצובים עלינו להשקיע בעיצוב החדר שלהם. עיצוב חדרי ילדים הוא נושא עשיר ומגוון, ובכל עיצוב חדר של ילד חשוב לדאוג תחילה שיהיה נעים ונוח – שלילד יהיה בו מה שהוא אוהב ומה שמעניין אותו. בבואנו לעצב את החדר של הילד שלנו, כדאי לבנות לו את הריהוט בהתאמה אישית. התאמת עיצוב החדר באופן אישי לכל ילד תאפשר לכל פעוט, ילד או נער לבטא את עצמו בחופשיות ולגבש את האופי האישי והייחודי לו.

חדרי ילדים – מינקות לעצמאות

אנו ההורים של הילדים שלנו כל חייהם. מינקות ועד גיל ההתבגרות והיציאה לחיים עצמאיים בבגרות אנו מגדלים ומטפחים את הילדים שלנו. כל הורה רוצה להעניק לילדים שלנו את מיטב התנאים והכלים שיאפשרו לו ליהנות מחיי רווחה ושגשוג.

אין זה סוד, שהחדר של הילדים שלנו הוא הממלכה הפרטית שלהם. זהו המקום בו הם חולמים, נחים, משתעשעים ומגלים את העולם. יש הרבה סוגים של חדרי ילדים – כמעט כמו מספר הילדים שיש. כל חדר ילדים חייב שיהיה בו שולחן כתיבה, מיטה נוחה, מדפים לספרים והמון מקום לצעצועים. עיצוב נכון של החדר בהתאם לצרכים של הילד שלנו (חדר של נער בן 13 יהיה בעל עיצוב שונה מחדר של ילד בן 6) יאפשר לילד שלנו להתפתח בצורה הטובה ביותר.

חדרי ילדים – על פרטיות והתבגרות

חדרי ילדים הם נוף הילדות של הילדים שלנו. חשוב מאוד שלכל ילד יהיה חלל פרטי משלו בו הוא יוכל לבלות לבד, קצת במרחק מאתנו ההורים או מהאחים והאחיות שלו. בחדר, הילד שלנו ילמד מהי פרטיות והוא ילמד לקחת אחריות ולהתבגר – לנקות ולסדר.

השקעה בעיצוב החדר לא כוללת רק את הבחירה של צבע הקירות או בחירה של סוג העץ ממנו הרהיטים יהיו בנויים. היא כוללת גם תכנון נכון של החלל, ותכנון נכון של הצבת הרהיטים בו. עלינו לבחור איפה להציב את שולחן הכתיבה והאם לילד שלנו יהיו מחשב ולטלוויזיה בחדר ובהתאם לכך לעצב אותו. והאמת... אפשר גם לשאול את הילד מה הוא אוהב. אולי תופתעו לגלות שיש לקטן דעה כבר בגיל מאוד קטן!

עיצוב חדרי ילדים לפי התאמה

מידע נוסף בנושא חדרי ילדים

צרו קשר

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם

כל הזכויות שמורות לפטל חדרי ילדים