מעצבים חדרי ילדים ונוער לפי הטעם האישי

כל הורה רוצה שהילדים ייהנו מחדר מעוצב למשעי, עם הריהוט המושלם והמדליק כולל מיטות, ארונות, מדפים ותליה, ועוד. אז מהם הסודות החשובים לעיצוב חדרי ילדים ונוער, וכיצד אפשר לדאוג שהילדים שלנו ייהנו מהטוב ביותר? אספנו לכם מספר עצות חשובות כדי שתוכלו לברר הכול.

האם כדאי להתחיל במחיר?

התשובה היא – לא. למרות שהתקציב שלכם חייב להיות מוגדר באופן ברור, כדי שלא תחרגו בצורה לא סבירה, עליכם לקחת מספר אלמנטים חשובים בתמחיר עיצוב החדר:

·לא כל מה שזול משתלם – אולי זה כבר שגור להגיד זאת, אך אין חשוב מכך בכל הנוגע לריהוט: אם זה זול מידי יכול להיות שזה לא משתלם. ריהוט שלא עמיד עולה ביוקר כשצריך להחליף אותו אחרי שנה שנתיים, או אם הוא נהרס כל פעם שיש טיפה של מים.

בניה עצמית או הרכבה?

כאן אנו ממליצים דווקא להזמין מתקינים, מאחר והתקנה לא נכונה של ריהוט יכולה להיות דבר בעייתי לאורך זמן. עמידות המוצר נשחקת. אז נכון, המתקין יעלה עוד כמה שקלים – אבל התוצר יהיה עמיד יותר.

חומרי גלם – נושא מהותי שמשפיע על המחיר, וכמובן שככל שחומר הגלם עמיד וטוב יותר כך גם התוצר הסופי.

עלות תחזוקה – או במקרה הגרוע יותר אורך חיי המוצר.

אז כמו שאנו רואים, לא בהכרח המחיר הראשוני(בזמן הקנייה) הוא זה שקובע כמה עולה הריהוט שלנו. שווה לבדוק ולהשוות את האפשרויות השונות שהשוק מציע לאורך נשים.

ומה לגבי העיצוב עצמו?

כשמעצבים חדרי ילדים ונוער, חשוב מאוד לערב את הילד או הנער. למרות השיקולים האישיים שלנו כהורים, לא אנחנו נצטרך לחיות 24/7 בחדר, ולפעמים הילד יילמד אותנו הרבה יותר על העיצוב מאשר אנחנו עצמנו. באופן כללי, חשוב ללכת על הרמוניה בין המוצרים, זאת אומרת – חדר ילדים קומפלט. המיטה תתאים לארון, עם התאמה למדפים, כך שכל רהיט ורהיט רק יחמיא וישלים את הרהיט שלידו – התוצר הרבה יותר מרשים ונעים.

השילוב של צבע בהיר כרקע (למשל דלתות הארון) לצד צבע בולט כקונטרסט (למשל ידית הארון), תמיד עוברים בצורה הרבה יותר נעימה בעין. במיוחד כשמדובר בחדרי ילדים ונוער, שם אפשר להפתיע במגוון צבעים ייחודי ועשיר יותר מאשר מה שאנחנו – ההורים – כבר רגילים ומחפשים.

דבר חשוב ביותר בעיצוב חדרי ילדים הוא – האחסון. לילדים יש כמויות אדירות של חפצים וצעצועים, שהם מתקשים להיפרד מהם. אחסון וארגון המשחקים צריך להיות בעדיפות ראשונה כאשר מעצבים חדרי ילדים. 

חדרי ילדים ונוער מאפשרים לנו טווח רחב של עיצובים, וחשוב להקפיד ולשמור על הראש המתאים לנו ולילד. עם זאת, חשוב כי המוצרים שנרכוש יהיו טובים ועמידים. אז זכרו – לפעמים זול זה הכי יקר.

מעצבים חדרי ילדים ונוער לפי הטעם האישי

מידע נוסף בנושא חדרי ילדים

צרו קשר

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם

כל הזכויות שמורות לפטל חדרי ילדים