חדרי ילדים - החדרים שלנו

טיפים לבחירת חדרי ילדים

כמובן שהחדר צריך להיות יפה ומשמח, בכדי שילדכם או ילדתכן יהנו לשהות בו, אך בנוסף אסור לנו לשכוח את כמה דברים חשובים לפני שאנו עושים קנייה אשר עולה לא מעט ואנו רוצים שחדרי ילדים יחזיק כמה יותר שנים, הן מבחינת איכות החומרים מהם החדר בנוי והן מבחינת העיצוב של החדר שיתאים לאורך שנים.

אז מה בעצם צריך לבדוק?

עובי החומר ממנו מכינים את החדר ילדים - חשוב מאד שהעץ יהיה לפחות בעובי 18 מ"מ בכדי שהחדר יחזיק לאורך שנים ולא יפגע מכל מכה קטנה או משהו שנופל על השולחן.

פרזול - כדאי מאד לבדוק את חומרי הפרזול בהם משתמשים בכדי שהחדר לא יתפרק. כאשר משתמשים בחומרי פרזול לא נכונים אנו רואים מקרים רבים של מגירות מתפרקות, מדפים מתפרקים ומצבים לא נעימים דומים.

צבעים - אם ניתן שצבע הריהוט בחוץ ובפנים יהיה זהה, עדיף מאחר וזה נותן הרגשה הרבה יותר נעימה לילד. כמובן חשוב מאד שיהיה מבחר גדול של גוונים במקום בו אתם קונים את חדר הילדים, למניעת ויכוחים מיותרים עם הילד, לאחר שמצאתם חדר ילדים שמתאים לכם מבחינת תקציב, חבל שהבעיה תהיה הצבע.

רמת הגימור של העבודה - ישנם מקומות בהם לא מקפידים על רמת הגימור וחושבים רק על המחיר, מה שגורם לכך שזמן קצר לאחר שרכשתם את חדר הילדים את מוצאים בועות באמצע השולחן או ארון הילדים או כל מיני בעיות אחרות.

פתרונות אחסון לחדרי ילדים: הילדים של היום הם בעלי חפצים רבים, ולמעשה אתם נזקקים פרט לארון לאחסון בגדים, לארון אחסון צעצועים וחפצים. החנויות מציעות שפע של פתרונות אחסון חכמים ביניהם רשתות נתלות, קופסאות פלסטיק ובד לייעול המקום במגירות ועוד . 

אחריות - חשוב מאד לקבל אחריות כאשר קונים כל מוצר! חברה אשר מאמינה במוצריה, לא תהיה לה בעיה לתת לכם אחריות לאורך שנים.

דבר נוסף שחשוב לנו - שהמוצר יהיה מיוצר בישראל, אחרי הכל, אין לנו ארץ אחרת.

צרו קשר

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם

כל הזכויות שמורות לפטל חדרי ילדים